Kiralik Salon

Genel Salon

Kiralik Salon

Arşiv Kasım, 2013

İstaka.Net Okey oyunu salonları

İstaka.NET

Okey, tarihi çok eskiye dayanan bir oyun olup önceleri dört kişi ile oynanan oyun şimdi isteğe göre iki, üç yada dört kişi ile oynanabilmektedir. Birden on üçe kadar üzerinde numaralar olan taşlarla oynanan bu oyunda kırmızı, siyah, mavi ve sarı olmak üzere dört ayrı renkte taşlar vardır. Her taştan ikişer tane vardır ve iki sahte okey taşı ile birlikte toplam 106 taş vardır. Taşlar dağıtıldıktan sonra oyun başlar. Oyunu bitirerek puanı indirmektir amaç bu oyunda. Rakibini sıfıra ulaştıran oyuncu oyunun galibidir.
Yıllardır kahvelerde, evlerde, çay bahçelerinde oynanan okey, aile ve arkadaşlar arası bağ kurmayı git gide arttırmıştır. Kahvelerden sonra internet ortamına adımını atan okey oyunu, kısa sürede herkes tarafından büyük ilgi görmüş ve beğenilmiştir. Okey sitelerinde rahatça oynanabilen okey oyunun yanı sıra sohbet edilebildiği için güzel neşeli ve keyifli zaman geçirilmektedir. Okey oynamak için kaliteli ve güvenli bir site arıyorsanız www.istaka.net okey sitemizi tercih edebilirsiniz. Okey oynamayı seviyorsanız sitemizi ziyaret etmenizi öneririm sizlere.
Okey oyunun yanı sırada sohbet etmeyi seviyorsanız bizim sitemiz bunları yapabileceğiniz güzel bir sitedir. Kaliteli hizmetiyle, düzenli olarak gelen oyuncuları ve görevli arkadaşların size yardımları ile sitemizden memnun kalıcağınıza eminim. Sitemiz alışkanlık yapar onuda söylemeden geçmiyeyim. www.istaka.net adresimizi ziyaret ederek okey oyunlarınıza burada devam edebilirsiniz kapımız gelmek isteyen herkese açıktır hiç çekinmeyin tıklayın gelin.

Türkiye'nin en güzel eylence adresi ıstaka okey'de sende okey oyna. ıstaka